o-nas-uvod

DŮVĚŘUJE NÁM JIŽ
VÍCE NEŽ 150 KLIENTŮ

Jsme rodinná firma s tradicí v oboru stavebnictví a především s chutí stavět. Naším největším cílem je spokojenost zákazníka a profesionální přístup k realizaci Vaší zakázky.
Tým Tatera s.r.o.

Profese stavebnictví se u nás dědí přes generace, zahájení podnikání vzniklo ihned po revoluci, kdy touha stavět nás tlačila kupředu k novým cílům. I přes všechny problémy a starosti jsme vydrželi a konečně v roce 2018 jsme založili firmu, která hrdě nese naše jméno TATERA.

Naše firma je připravena zajistit zakázku od úvodní studie, přes prováděcí projekt až po komplexní vyhotovení staveb. V rámci našich služeb jsme připraveni zajistit konzultační poradenství.

V oboru stavebnictví poskytujeme vysoký standard zajišťovaných služeb. V kombinaci s flexibilním přístupem k jednotlivým zákazníkům chceme patřit k vyhledávaným partnerům v oboru. Již dlouhodobě spolupracujeme s pro nás váženými klienty:

  • PSN s.r.o.
  • RSBC Private Equity CZ a.s.
  • AŽD Praha s.r.o.

Letité zkušenosti máme také s celou řadou společenství SVJ a BD po celé Praze. Úzká spolupráce s projekčními kancelářemi a architekty nám dává možnost vyhovět zákazníkům ve všech aspektech jejich požadavků.

Na našich stránkách je uveden pouze výběr referenčních staveb, které pouze z malé části zahrnují všechny realizace od našeho vzniku. V případě potřeby zašleme referenční listy s kontaktními osobami na objednatele pro ověření spokojenosti s naší firmou.

V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat a těšíme se na spolupráci

Tatera s.r.o.

partneři